درباره ما

موسسه حقوقی پیروزی به منظور فراهم آوردن امکان ارائه خدمات جامع، کامل و منسجم حقوقی و ثبتی به اشخاص حقیقی و حقوقی ( سازمان ها، نهادها، شرکتها و موسسات دولتی و غیردولتی و.... ) تشکیل گردیده است .

برای ارائه خدمات حقوقی درهمه زمینه ها بصورت تخصصی ،یکجا ومنسجم به افراد اعم ازحقیقی وحقوقی ضرورت تشکیل یک موسسه حقوقی امری بدیهی میباشد.بنابراین مابرآن شدیم تا خدمت رسانی جامع وکامل را درپیرامون یک مجتمع حقوقی به جامعه هدف ارائه دهیم تا شهروندان عزیزبرای هر امر حقوقی و ثبتی به این مجتمع مراجعه مینمایند با پاسخ کارشناسانه ی دپارتمان متخصص ثبتی وحقوقی حاضر روبرو و از خرد جمعی بهره مند گردند.

این موسسه با کمک منابع انسانی متخصص اعم از کارشناسان ارشد حقوق و وکلای پایه یک دادگستری،خدمات ثبتی و حقوقی متنوع ومنسجمی را به جامعه ارائه مینماید.

خدمات ما

۱
ثبت كلیه علائم و برند و اسامى تجارى فارسى و لاتین
۲
طراحى و ثبت انواع لوگو و تصاویر خاص با آخرین تكنیك هاى طراحى
۳
ثبت انواع شركت هاى ایرانى
۴
ثبت كلیه ى شركت هاى خارجى و افتتاح حساب در كشورهاى متبوع
۵
افزایش سرمایه شركت ها بدون واریزى بانكى
۶
ثبت نمایندگى خارجى و امور حقوقى آن
۷
مشاوره اخذ كارت بازرگانى جهت اشخاص حقیقى و حقوقى (شخصى و شركتى)
۸
اخذ كد اقتصادى وشماره اقتصادى و تعیین حوزه مالیاتى
۹
ثبت نام مالیات ارزش افزوده و تشكیل پرونده در مراجع زىربط
۱۰
تنظیم و ثبت كلیه صورتجلسات و تغییرات و تصمیمات تلفیقى و اختلافى و مشاوره
۱۱
تخصصى و رفع ایرادات ماهوى آن توسط كارشناسان رسمى دادگسترى
۱۲
مشاوره اخذ رتبه بندى پیمانكار از سازمان برنامه و بودجه و كلیه ارگانهاى زیربط و
۱۳
تامین نیروى مهندسى جهت استفاده از امتیاز آنها و خرید و فروش امتیازشركت هاى
۱۴
مهندسى داراى رتبه پیمانكارى از رتیه یك تا پنج در تمامى پایه ها
۱۵
مشاوره اخذ موافقت اصولى و جواز تاسیس و پرسشنامه
۱۶
پلمپ دفاتر قانونى و نوشتار آن
۱۷
تهیه و تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتى جهت شركت هاى فاقد فعالیت و داراى فعالیت
۱۸
ثبت طرح و مالكیت صنعتى و مالكیت فكرى و معنوى
۱۹
ثبت اختراع و نوآورى و ابتكار و اجراى مقررات كپى رایت

چرا موسسه ثبتی پیروزی ؟

از زمان های بسیار قدیم ، افراد بشر با جمع کردن سرمایه و تلاش خود با سرمایه و تلاش دیگران به منظور رسیدن به بازدهی اقتصادی بیشتر با مفهوم شرکت آشنا بوده اند. این جمع کردن سرمایه و تلاش در طول تاریخ صور گوناگونی به خود گرفته است. در زمان باستان و مدت ها بعد از آن ، گروه هایی وجود داشته اند که از دو یا چند نفر تشکیل شده بودند و نیروی خود را صرف فعالیت هایی بیش و کم پایدار می کردند.

این نکته از دیرباز صادق بوده و در عصر ما با تغییرات و تحولات بنیادی اقتصادی و سیاسی که شاهدیم ،صورت آشکارتری به خود می گیرد.به طوری که به گفته ی سرپرست اداره کل ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری : اکنون ایران دارای بیشترین تعداد شرکت های ثبت شده در میان کشورهای آسیایی است که نیمی از شرکت های ثبت شده مربوط به شهر تهران است .

تحولاتی شگرف که در مورد شرکت ها در چندین سال اخیر به وجود آمده از جمله افزایش رو به رشد شرکت های تجاری،ایجاب می نماید که به مسائل حقوقی مرتبط توجه خاص مبذول گردد.طبع عملیات ثبتی به گونه ای خاص به تخصص و مهارت نیاز دارد.علم و تجربه دو بازوی قوی اجرایی هستند.عدم وجود هر یک از آنان کارآیی نیروی انسانی را می کاهد.

قدر مسلم آن است که در این راستا، مسایل ثبتی و حقوقی ،از موضوعات مبتلا به بیشتر اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد. انواع عملیات ثبتی از قبیل: ثبت شرکت ها،علائم تجاری و اختراعات زمینه ی مساعد رونق اقتصادی را فراهم می آورد.حقوق ثبت موجب پیشگیری از اختلافات می شود و از حجم پرونده های مراجع قضایی نیز می کاهد که نتیجه آن تضمین امنیت اقتصادی،اجتماعی،سیاسی و قضایی است.

اما در عمل افراد با توجه به عدم آگاهی از مباحث پیچیده حقوقی و مواد قانونی مربوطه و عدم استفاده از کارشناسان و متخصصین علم حقوق در رفع مشکلات حقوقی به وجود آمده دچار نوعی ابهام و سر در گمی می شوند و اغلب موارد با ضرر و زیان های غیر قابل جبرانی رو می گردند.

به این ترتیب، آگاهی از مقررات حقوق ثبت برای حل و فصل مسائل حقوقی یک امر حیاتی است.لذا توصیه می شود افراد در جهت پیشگیری از بروز مشکلات، حدالامکان از کارشناسان و متخصصین علم حقوق استفاده نمایند.

بدین منظور، موسسات حقوقی ثبت شرکت با هدف ارائه خدمات در زمینه هایی نظیر ثبت و تغییرات شرکت ها ، ثبت نام و علائم تجاری و طرح های صنعتی به مشاوره و فعالیت می پردازند.

مشاوران حقوقی ، با ارائه یک طرح تجاری قوی باعث خواهند شد که شما به عنوان یک شخص افتتاح کننده، اولویت ها را بدانید و از دوباره کاری ها و اضافه کاری ها که ممکن است در حین شروع تجارت با آن ها مواجه شوید جلوگیری به عمل آورید . مضاف بر این، شروع کار با یک طرح تجاری کارا باعث می شود شکاف هایی که در طی مسیر شروع تجارت ایجاد شود را در ابتدا پر کنید و جزییات کارهایی که باید برای شروع و ادامه تجارت انجام شود را بدانید.

در این زمینه، موسسه حقوقی پیروزی، مفتخر است به عنوان یکی از معتبرترین مراکز ثبتی کشور ، به اشخاص حقیقی و حقوقی هموطنان عزیز و اتباع دیگر کشور با تمرکز ویژه بر پورتال سازمانی و خدمات الکترونیک وابسته به تکنولوژی های نرم افزاری روز دنیا خدمات خود را ارائه نماید.

شایان ذکر است، موسسه حقوقی پیروزی ، با بهره گیری از وکلای توانمند و متخصص تاکنون بیش از 3.000 هزار پرونده را با موفقیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به سرانجام رسانده است.

اینک کادر توانمند ثبت پیروزی ، ما را قادر ساخته تا علاوه بر میهن عزیزمان ، در خاورمیانه ، اروپا و آمریکا نیز در سریع ترین زمان ممکن به ارائه خدمات بپردازیم.

زمینه های فعالیت

ارائه کلیه خدمات حقوقی ، تنظیم قراردادهای تجاری ، ثبت نام و علائم تجاری ، ثبت شرکت ، ثبت کنسرسیوم ، ثبت جوینت ونچر ، ثبت طرح های صنعتی ، ثبت اختراع ، حمایت و طرح دعوی علیه اشخاص که از برندهای ثبت شده سوء استفاده می کنند ، ابطال گواهینامه نسبت علائم تجاری که به صورت متقلبانه به ثبت رسیده اند ، ثبت و اعمال تغییرات شرکت ها در خصوص افزایش سرمایه ، تغییر و تعیین اعضای هیات مدیره و سایر تغییرات و تصمیمات و ...

 • ویژگی های ممتاز خدمات
 • - بهره گیری از بیش از 1000 کارشناس حقوقی و ثبتی
 • - بهره گیری بیش از 1000 کارشناس حقوقی برای مشاوره آنلاین به صورت رایگان
 • - بهره گیری از کارشناسان متخصص و مسلط به زبان های خارجی ( بین المللی )
 • - استفاده از سیستم CRM هوشمند تهیه شده توسط تیم IT موسسه حقوقی فکر برتر
 • - پیگیری و اطلاع رسانی روزانه پرونده های مشتریان توسط کارشناس پرونده و اطلاع رسانی توسط سیستم CRM هوشمند از وین Email و sms تماس تلفنی گویا ( خودکار ) و ...

 • گواهینامه ها و مجوزات
 • - پروانه کار از کانون وکلای دادگستری مرکز
 • - گواهینامه اخذ مالیات بر ارزش افزوده
 • - گواهینامه 9001 TUVISO
 • در دپارتمان تخصصی ثبت شرکت فکر برتر، میزبان شما بزرگواران هستیم.

ثبت پیروزی

{ پاسخی شایسته به نیازهای ثبتی و حقوقی شما }

برای ارائه خدمات حقوقی درهمه زمینه ها بصورت تخصصی ،یکجا ومنسجم به افراد اعم ازحقیقی وحقوقی ضرورت تشکیل یک موسسه حقوقی امری بدیهی میباشد.بنابراین مابرآن شدیم تا خدمت رسانی جامع وکامل را درپیرامون یک مجتمع حقوقی به جامعه هدف ارائه دهیم تا شهروندان عزیزبرای هر امر حقوقی و ثبتی به این مجتمع مراجعه مینمایند با پاسخ کارشناسانه ی دپارتمان متخصص ثبتی وحقوقی حاضر روبرو و از خرد جمعی بهره مند گردند.

این موسسه با کمک منابع انسانی متخصص اعم از کارشناسان ارشد حقوق و وکلای پایه یک دادگستری،خدمات ثبتی و حقوقی متنوع ومنسجمی را به جامعه ارائه مینماید.

مشتریان